O naszej firmie

BIURO RACHUNKOWE MIRODŁAW KRÓL MAGDA CHRAŚCINA -KRÓL SPÓŁKA CYWILNA - PROFESIONALNIE I RZETELNIE

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotom o różnej formie prawnej i profilu działalności. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz spółek handlowych. Pomagamy także osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą. Usługi wykonujemy rzetelnie, uczciwie i szybko z wykorzystaniem doświadczenia zdobytego przez wiele lat praktyki w zawodzie księgowego.

Posiadamy:

- licencję Ministra Finansów nr 68934/2015,

- certyfikat specjalisty ds. rachunkowości 128/2012 wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Zgodnie z wymogami prawnymi wszystkie usługi wykonywane przez nasze biuro są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej

Każdemu klientowi   udostępniamy bezpłatnie aplikację do wystawiania faktur sprzedażowych on-line.  Na dedykowanym panelu klienta można przeglądać skany wszystkich zaksięgowanych faktur kosztowych i zakupowych. Panel dla klienta umożliwia też kontrolowanie zobowiązań i należności oraz prowadzenie kasy. Klient ma również dostęp online do informacji o rozliczeniu podatkowym .

Dużym ułatwieniem dla naszych klientów jest zaproponowany przez nas standard obsługi polegający na odbiorze dokumentów od klienta, co zmniejsza obciążenie klientów związane z koniecznością dowozu ich do naszej siedziby.

Napisz do nas

wypełnij formularz kontaktowy